Moopex velkoobchod

MOOPEX velkoobchod s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji topenářského a instalačního materiálu pro rozvody topení, plynu a vody, včetně zařizovacích předmětů.

Specializujeme se na oblast Prahy a okolí a nabízíme své služby ve dvou samostatných prodejnách. Naší klientelou jsou menší a střední montážní společnosti, kterým nabízíme nadstandardní služby v oblasti materiálního zabezpečení zakázky. Náš personál má dlouholeté zkušenosti v oboru, neboť až na výjimky pracoval v obchodní divizi společnosti MOOPEX a.s.

Po ukončení období hospodářského růstu a po výrazném snížení objemu stavební výroby a potažmo obchodovaných objemů byla část podniku MOOPEX a.s. – obchodní divize, včetně všech zaměstnanců, závazků a pohledávek odkoupena společností Superior Business s.r.o. Součástí obchodu byla rovněž licence na používání zaběhlého loga společnosti MOOPEX, což logicky vyústilo ve změnu názvu společnosti na MOOPEX velkoobchod s.r.o.

Nový vlastník přinesl do společnosti nové pohledy, finanční zázemí a prostředky pro rozvoj obchodu. Stavíme na kvalitních službách a platební kázni, tak abychom byli partnerem s jistotou dodržení dohodnutých parametrů obchodu.

Přijďte nás navštívit, přesvědčíme Vás, že se spolupráce vyplatí.


Aktuální výpis z Obchodního rejstříku najdete <>